Accurett

Nasıl Çalışır ?

Bu, cilt lekeleri için etkinliği kanıtlanmış, altın standart olarak kabul edilen bir uygulamadır. Hücrelerarası sıvıyı dondurup sağlıksız hücre yapısını yok ederek dokuyu tedavi eder. Direk olarak cilt lekesini dondurmak üzere uygulanır ve istenmeyen dokuyu en etkili şekilde yok eder.
Hiçbir ön hazırlık gerektirmez. Uygulama her leke için sadece 2-5 saniye kadar sürer. Daha geniş alanlar için lekeli bölgenin tamamına dairesel ya da çapraz hareketler ile uygulanır.
Uygulamadan hemen sonra yara şeklinde bir kabuk oluşur, yaklaşık 15 gün içerisinde düşecek olan bu yara kabuğunun altından oluşan yeni cilt yüzeyinin oluşumu ile tedavi tamamlanır.

İlk aşama – dondurma

Aplikatör lekenin üzerine tutulur ve dairesel hareketlerle uygulanır. Bu işlem lekenin büyüklüğüne ve derinliğine bağlı olarak 2-10 saniye sürer.
Çözdürme

İlk dondurma aşamasından sonra, yaklaşık 15 saniye doku çözdürülür.
İkinci aşama – dondurma
İkinci dondurma aşaması ilk aşama sonunda değerlendirilebilir. Doku bir önceki dondurma aşamasına göre daha hızlı donacaktır

Ne bakımları yapabilirsiniz?
• Et beni
• Çiller
• Yaşlılık Lekeleri
• Milia
• Küçük Siğiller

TEK KULLANIMLIK 16G CO2KARTUŞ İLE, HERŞEYDAHA KOLAY
Kutuda6 CO2kartuş16g
Basınç: 55 bar
YENİ UYGULAMA ASİSTANINIZ ACCURETT

Cilt lekelerine sanatsal bir çözüm
Yaşlanma lekeleri ve güneş yada çevresel etkenlere bağlı pigment lekeleri estetik uygulamaların hemen hemen hepsinde karşılaşılan sorunlardır. ACCURETT ile bu tarz cilt sorunlarına sanatsı çözümler artık gerçek oluyor.
Bu yeni metod, dondurarak hücre yenilenmesi sağlayan kanıtlanmış bir tekniktir. Hiperpigmente hücre katmanları nokta atışı ile kesin tedavi edilmiş oluyor.
Uygulama sadece saniyeler sürüyor ve hiçbir rahatsızlık yaratmıyor.
Hızlı Prosedür: Bakım sadece birkaç saniye sürer!
SterilProsedür: Kesik yok, kanama yok, enfeksiyon riski yok.
Donma soğuğu ile Analjezik etkisi.
GüvenliProsedür.
Mükemmel Sonuçlar.