Apilus Xcell

APILUS XCELLYeni jenerasyon 27.12 MHz

 2 model : xCell Pro ve xCell Pur

 Yeni özel yöntemler

 Flip-top alüminyum kabin

 Dokunmatik ekran

 10 estetik bakım

 Uygulama yönetim yazılımı

 USB güncellemeleri


Günümüzde Apilus’ un eşsiz 27.12 MHz radyofrekans hızı sayesinde elektroliz etkili, hızlı ve çok rahat. Apilus xCell bu teknolojiyi yapay zeka, arttırılmış güç ve olağanüstü konfor ile birleştirerek çok daha yükseklere taşır.

Yeni ve eşsiz metodlar

Daha önceden bildiğimiz PicoFlash, Synchro (patentli) ve EvoluBlend gibi tekniklerin üstüne Apilus xCell iğneli epilasyon uzmanlarına iki yeni metod daha sunuyor: MeloFlash ve SynchroBlend. Kadın ve erkeklere özellikli olarak oluşturulmuş yeni programlarla bu yeni tekniklerin kombinasyonuyla rekor sürede 0 kalıcı epilasyona ulaşmak için en büyük yardımcınız.

Çağdaş ve kolay tasarım

Apilus xCell diğer tüm epilasyon cihazlarından farklıdır. Flip-top alüminyum kasası sayesinde elegan, ergonomik ve aerodinamik şekle kavuşmuş son derece modern bir cihazdır. Daha da fazlası dokunmatik ekranı ve sezgisel navigasyonu ile Apilus xCell kullanımı son derece kolay ve basit bir cihazdır.

Bir çok fonksiyon, birçok kazanç

Apilus xCell ‘ in temel amacı kalıcı epilasyon olmakla birlikte bundan çok daha fazlasını sunar. 11 ‘i 1 cihazda toplanmış sistemi sayesinde müşterilerinize göz açıp kapayıncaya kadar komple bakımlar sunarak daha çok kazanç elde etmenize olanak sağlar.