Cellu M6 Mobilift

Ağırlık: 10,5 kg (uygulama başlıkları hariç)
Boyutlar: (L x w x h) : 310 x 260 x 410 mm
Horizontal vuruş hızı: 2 to 16 VB
Kesikli vertikal stimülasyon: 0 ile 16F
Basınç: 350 mbar
Çıkış: 5 m3/h
Ses düzeyi: 44 dBA
Elektriksel Özellikler:
100-240 V / 50-60 Hz / 80 W
Renkli dokunmatik ekran: 7..
Enerji koruma modu: var
Audio: yok
USB Port: var

Etkin ve doğal anti-aging bakımı için Mobilift® M6


Neredeyse 30 yıllık deneyimler ile MOBILIFT M6 (2013 yenilik) şimdi Ergolift bakımı, patentli yeni MPF¹ teknolojisini içerir. MOBILIFT M6 ideal yüz bakımları sunar: Endermolift, sonraki jenerasyon: - Bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmıştır dünyadaki ilk çalışma² - 0 doğal - Ekspres bakım: yeni 10 dakikalık “hedefli” bakım, 30 dakikaya kadar anti-aging yüz ve boyun bakımı - Memnun edici ve konforlu Kompakt, taşınabilir ve değişken, LPG uzmanları bir tedaviden diğerine taşıyabilir veya seyahat edebilir. Her cilt tipine uygulanabilir. (1) MPF: Motorlu Titreşimli Flap patenti. (2) Bilimsel dünyada ilk: ENDERMOLIFT, %80 oranında doğal hyaluronik asit sentezini arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış ilk ve tek tekniktir.

Dokunmatik Ekran ve Entegre Yönlendirme


Küçük taşınabilir cihazlar konusunda yaklaşık 30 yıllık deneyim ile LPG, bakımları adım adım görüntüler ile takip edebilmek için yeni protokolleri başarılı bir şekilde entegre etmiştir. Cihaz direk olarak dokunmatik ekran ile kontrol edilir. Bütün programlar hızlı başlamak ve bakımı kalitesini garanti etmek için önceden programlanmıştır.

Önceden programlanmış 40 ‘dan daha fazla protokol

Erkekler ve kadınlar için güzellik : 16 standart bakım (Anti-Aging sıkılaşma, Anti-Aging, Yeniden şekillendirme, Detoks, Işıltı gibi.). Yeni: 20 hedefli bakım (üst yüz, yüz kontürü, gıdı, boyun, göğüs, eller gibi). Prokolleri içeren SOINS TEKNOLOJİSİ LPG ile.