Cryopen

Cryopen ile dermatologlara cilt problemleri ve çocuk uygulamalarında paratik, hatasız ve çok etkili çözüm sunar. Ayrıca, CryoPen ile, sıvı kriyo artıkları, özensiz pamuk çubuklar ve tehlikeli likit nitrojenin sebep olduğu zahmetli uygulama sorunlarından kurtulmuş olursunuz.
CryoPen detaylara önem veren ve orijinal bir tasarımla sunulur. Her kullanıcı için mükemmeliyetçilik getirir; 1 mm den 20 mm ye kadar aplikatör seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu andan itibaren artık sağlıklı cilde daha fazla kolateral zarar vermeden sadece problemli dokuya uygulama yapabilirsiniz.
Kriyocerrahi, tabiî ki, yeni bir tedavi yöntemi değil. Dermatoloji kliniklerinde referans olarak belirlenen bir yöntemdir. Fakat dondurucu spreylerin tek kullanımlık teneke kutuları, kriyo artıklar, özensiz pamuk çubuklar ve tehlikeli likit nitrojenin sebep olduğu zahmetli uygulama sorunları ile savaşan doktorlar için CryoPen tam bir çözüm sunar.
CryoPen yüksek basınç altında milimetrik hassasiyetle çalışmanızı sağlayan ince jet nitröz oksit fışkırtır. Artık, sağlıklı cilde daha fazla kolateral zarar verilmeyecek. Sadece cihazı doldurun, uygun aplikatörü seçin, uygulama yapacağınız yeri hedef alın ve dondurun.
CryoPen’in inanılmaz hassasiyeti en küçük cilt problemlerini bile saniyeler içerisinde giderir. Sağlıklı dokuya hiçbir zarar vermeden, gerekirse, hastanız daha uzun uygulamalara dayanabilir, daha derin dondurma ve daha derin sonuçlar elde edilir. Hastanın şikayetleri, alerjik reaksiyonları, hassasiyet yada lezyon etrafındaki sağlıklı dokuya zarar gibi problemler ortadan kalkarak, tekrarlanması gereken uygulamalar azalır.
CryoPen cilt lezyonlarını hızlı ve etkili bir biçimde gidermek için kullanılan mükemmel bir cihazdır. Dondurucu etkinin dağılması 5 saniyede 1 mm derinliğe inecek şekildedir. Art arda yapılan uygulamalar 5-25 saniye arasında sürer, böylece hasta dakikalar içinde kliniğinizden ayrılabilir. Bütün cilt problemlerine geniş spektrumlu bakım yapar
6 aplikatör- Daha geniş bölgelere uygulama için 1 mavi aplikatör, 1 standart beyaz aplikatör, 1 geniş yeşil aplikatör, Daha geniş bölgelere uygulama için 1 güçlü sarı aplikatör, kondilomata için 60 mm 1 mavi ve 1 beyaz aplikatör.
8g ve 16g kartuşlarla kullanılabilir. Dokuda 5 saniyede 1 mm’lik dondurma sağlar. Sonuç olarak, 10 saniyelik gaz uygulanması sırasında 2 mm derinlikteki lezyona bakım yapılır. Kartuş 8 g: 100 saniyelik sabit gaz akışına sahiptir. 24 kartuşlu kutularda bulunur. Kartuş 16 g: 200 saniyelik sabit gaz akışına sahiptir.6 kartuşlu kutularda bulunur. CryoPen tanı ve tedavi sağlık çözümleriniz için doğrudan bir kaynaktır. Teknolojimizi korumak, araştırma ve geliştirme yapmak için zamana ve emeğe büyük yatırımlar yapmaktayız.