Hypoxi Training

Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştiren, böylece daha az zamanda, daha az efor harcayarak hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlayarak vücudu şekillendiren ve çağın mucizesi olarak tarif edilen dünyanın en çok konuştuğu son derece sağlıklı ve etkin bir bölgesel incelme metodudur.

Vakum ve basınç terapisine sahip dünyadaki tek sistem olan PATENTLİ HYPOXI 'de;
Hypoxi Trainer L250; yatarak konforlu bir şekilde özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağları eritiyor.
Trainer S 120; oturur pozisyonda bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağların parçalanmasını sağlıyor.
Hypoxi Vacunaut; özel kıyafeti yardımıyla, karın ve bel bölgesinde birikmiş yağları eritiyor.
Hypoxi Dermoloji; basınç ve vakum ile pürüzsüz, sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratıyor.

Cildinizi Hypoxi Dermology ile çalıştırın
Pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olmak bir çok kadının rüyasıdır. Hypoxi ile gevşek cilde ve cilt elastikiyetinin kaybolmasına son... Gergin cilde kavuşturacak en rahat yol: Devrim yaratacak Hypoxi Dermology Konforu siz rahatlarken cildinizi güçlendirir. Hypoxi modern teknolojisi yardımıyla, doğal bir terapi olan bardak çekme sistemini 21. Yüzyıla uygun geliştirdi.

Minimum çalışma...
Hypoxi Dermology vücut hatlarını şekillendirirken vücutta komple rahatlama sunan en konforlu sistem. Hypoxi Dermology, ilgili her cilt bölgesinde elle yapılan bir bardak çekme masajına oranla 200 defa daha uzun süre etkili olur. Böylece 20 dakikalık bir bakım süresi içinde en yüksek etki derecesine ulaşır. Hypoxi Dermologynin etki şekli: Yüksek basınçtan düşük basınca değişim cildi hareketlendirir ve dokuya oksijen ve besin maddeleri yüklü kan pompalar. Cilt bu çalışma şekline, güçlenerek ve sıkılaşarak uyum sağlar. Zehirli maddeler atılır. Cilt elastikiyet kazanır, metabolizma hızlanır ve yağ dokusu aktivite kazanır. Hypoxi Dermology'nin cildi toparlama etkisine bugüne kadar ulaşılamamıştır ve ilk uygulamalardan sonra ciltteki etkileri gözle görülür.
Sıkı ve selülitsiz bir cilt için yepyeni güç. Pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olmak bir çok kadının rüyasıdır. Hypoxi gevşek cilt ve cilt elastikiyetinin kaybolmasına son veriyor. Problemli bölgelere farklı düzeylerde basınç uygulayarak hücrelerin yenilenmesini hızlandırıyor ve cilde elastikiyet kazandırıyor. Yüksek etkili 400 alçak-yüksek basınç bölümü, yumuşak vakum emişi ile dinamik bir hafif basınç masajı sağlıyor. Bu sistem sayesinde yüksek basınçtan düşük basınca değişim, cildi hareketlendirerek dokuya oksijen ve besin maddeleri yüklü kan pompalıyor. Cilt bu çalışma şekline, güçlenerek ve sıkılaşarak uyum sağlıyor. Devamlı küçük cilt hareketleri cildi çalıştırıyor, elastikiyet kazandırıyor ve bunun sonucu olarak güçlendiriyor.
Etkileri ;
* Zehirli maddeler ciltten atılıyor.
* Cilt elastikiyet kazanıyor.
* Metabolizma hızlanıyor.
* Yağ dokusu aktivite kazanıyor.
* Selülitler gözle görülür bir biçimde azalıyor.
* Cilt ve bağ dokusu sıkılaşıyor.
* Sıvıların ve toksinlerin dışarı atılımı sağlanıyor.
* Doku metabolizması hızlanıyor.
* Cildi aktive ederek yeniliyor.