Prokoz ile Tanışın

ProKoz Hakkında

ProKoz Kozmetik Medikal Ltd. Şti., temelleri 1987 yılında Ankara' da atılan İnanır Group bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'de dermokozmetik, medikal estetik ve profesyonel kozmetik alanında önemli ürün ve cihaz markalarının temsilciliğini ve dağıtımını yapmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan ProKoz, Ankara, İzmir ve Adana bölge müdürlüklerinde bulunan uzman kadrosu ile dağıtım dışında güzellik profesyonellerine eğitim, promosyon ve teknik servis konularında da hizmet vermektedir.

Alanında dünyanın en tanınmış profesyonel markaların Türkiye temsilciliğini yapan İnanır Group, şu anda hizmet verdiği 3800 civarında SPA, Termal, Wellness, Deniz Kürleri ve Thalassoterapi Merkezleri, Medikal Estetik Merkezi, Güzellik Salonları, Solaryum Salonları ile Kıbrıs, Almanya, Azerbaycan, Ukrayna ve Kazakistan'da yer almaktadır.

İnanır Group olarak İstanbul dışında Ankara, İzmir, Antalya, Adana bölge müdürlüklerimiz ve bu bölgelerdeki uzman kadromuz ile; eğitim, promosyon ve teknik servis ihtiyaçlarına cevap vererek, İstanbul' da verilen her türlü hizmetin eksiksiz olarak diğer bölgelerde de gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Merkezi Almanya'da bulunan firmamız Finex Beauty Collection GmbH, 2002 yılından beri Finex markalı cihazların başta Almanya olmak üzere diğer dünya ülkelerine satışını gerçekleştirirken, aynı zamanda Almanya pazarında ilk 3 büyük firma arasında bulunmanın haklı gururunu da yaşatıyor.

Profesyonel bakım ürün ve ekipmanlarında tartışmasız pazar lideri olan firmamız, yurt içi ve yurt dışı pek çok farklı boyutta otellere hizmet verirken aynı zamanda bir Spa' nın planlamasından açılışına, açılıştan sonra işletme desteğine kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ile en yeni spa akımlarını ve teknolojilerini spa otellerine ve işletmecilerine sunmaktadır. Ekipman ve ürün temini dışında, aynı zamanda merkezlerde projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar olan tüm aşamalarında danışmanlık hizmeti verdiği Mısır, Romanya, Azerbaycan, Kıbrıs, Türkmenistan, Tacikistan, Kazakistan ve Rusya'da da kendini kanıtlamıştır. Şirketimiz merkez faaliyete geçtikten sonra yönetim danışmanlığı ile de hizmetine devam etmektedir