Rinnova Plus

TS group’un çalışmaları sonucunda en etkili, güvenli ve cilt elastikiyetine bakım yapan tam Radyofrekans teknolojisi, RINNOVA PLUS TS üretildi. Hafif ve taşınması kolaydır.
Bu cihaz tüm doku tipleri için özelleştirilmiş programlar ve ön ayarlı yazılım ve dokunmatik bir ekran ile donatılmıştır. Bu derinlik ve düzenli ısı aktivitesi kollajen liflerin hızlı kısalmasına neden olur aynı zamanda dokuyu sıkı ve gergin yapan yeni kollajenlerin sentezlenmesi için fibroblastları uyarır.
Rinnova ; uzun süre kalıcı ve derinlikli monopolar teknoloji , yüzeysel ama hızlı bipolar teknoloji ve fraksiyonel teknoloji ile kombine edilmiştir. Fraksiyonel RF yanıkları önleyen ve hoş bir sıcaklık hissettiren birkaç milisaniye aralıklı çok yoğun ısı kullanır (59/63 ° civarında).
Başlık ucu doku üzerinde 2,6 ila 3 mm derinlikte her saniye aralıklı olarak 6 milyon enerji boşaltımı üretir.İlk seanstan sonra anında görünür bir lifting etkisi olacaktır.Takip eden seanslarda kalıcılığı artacaktır.Daha sıkı ve gergin bir yüz , kaldırılmış elmacık kemikleri , doldurulmuş kırışıklıklar ve yeniden şekillendirme ile en az 5-6 yaş daha genç bir görünüm sağlar.Vücudun tüm bölgelerini sıkılaştırmak için idealdir ; klasik kol ve karın sarkması , iç bacaklar ve popo için yeniden şekillendirme, sıkılaşma , drenaj ve tonlama yapar.
Ön ayar ve özelleştirilmiş programlar ile dokunmatik ekran.Her dilde kullanılabilir. Yüz Bakımları : Lifting , Kırışıklık açma, Sıkılaşma Vücut Bakımları : Drenaj , Sıkılaşma , İncelme , Modelleme Pratik ve ergonomik başlıklı Fraksiyonel teknoloji.60° endojen ısı üreten özel radyofrekans başlık ucu her saniye aralıklı 6 milyon enerji boşaltımı üretir. Monopolar teknoloji derin tabakalara bakım yapar ve yüz ve vücut için iki farklı frekans ile uzun süre kalıcı etki sağlar. Vücudun tüm bölgelerine kolayca bakım yapabilmek için 8 farklı ebatta monopolar elektrot vardır. Epidermisi soğutmak için soğuk uçlu el başlığı. Hızlı lifting etkisi için Bipolar Teknoloji Ayarlanabilir hızlı (opsiyonel) iğneleriyle el başlığı Bakım yapılacak bölgeler: Yüz* Boyun* Boyun çizgisi* Gerdan* Kollar* Karın* Popo* Bacaklar* Sırt Kontraendikasyonlar : Silikon implant Metal implant ve protez Kalp pili ve elektronik implantlar Hamilelik Teknik Özellikler

Model: RINNOVA PLUS FRAX

Sınıf : 1

Tip : BF

Güç Kaynağı : 90-240 V

Emilen Güç : < 200 VA

Emilen Akım : < 1A

İşlem Frekansı : 500-800 kHz

Artan güç : 90 W

Teknoloji : Monopolar, Bipolar, Fraksiyonel

Elektrodların ebatları : 15,30,40,50,60,70,80 mm

İğneli başlıklar : tek kullanımlık değiştirilebilir uçlar

Cildin soğutulması : -2 °

Plaka boyutu: 12mm X 20 mm

Ağırlık : 8 kg

Boyutlar : 500X 400 X 690 mm

Görüntü : renkli dokunmatik ekran

Çalışma Koşulları : ortam nemliliği ; %30-75 basınç 700-1060hPa

Saklama ve Taşıma Koşulları : Ortam sıcaklığı ; -10 °C< T < 70 °C Ortam nemliliği max.%95

Küçük başlık : 12x12mm - 36pin - up to 100mjoule/pin

Orta boy başlık : 20x20mm - 100pin : 67mjoule/pin

Büyük başlık : 45x45mm - 400pin : up to 20moule/pin